FAAC 414 - Dlaczego to wciąż król automatyki do bram skrzydłowych?

Dlaczego napęd FAAC 414 to sprawdzony wybór do bramy dwuskrzydłowej?
Wybór odpowiedniej automatyki bramowej to decyzja na lata. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak jeden z nich od dekad cieszy się niesłabnącą popularnością wśród instalatorów i użytkowników. Mowa o siłowniku FAAC 414. Jeśli szukasz systemu, który „po prostu działa” – bez względu na warunki pogodowe czy specyfikę konstrukcji – ten model powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy. Poznaj jego najważniejsze zalety.
Najważniejsze atuty napędu FAAC 414
- Najsilniejszy w swojej klasie: Posiada ogromną siłę ciągu, dzięki czemu bez trudu radzi sobie nawet z ciężkimi, masywnymi skrzydłami bramy oraz silnymi podmuchami wiatru.
- Uniwersalność montażu: Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiedniej geometrii, napęd ten pasuje do niemal każdego rodzaju słupków – od wąskich profili metalowych, po szerokie słupki klinkierowe i betonowe.
- Niezawodność w trudnych warunkach: Jest to klasyczny napęd tubowy. Wszystkie kluczowe elementy mechaniczne są szczelnie osłonięte wewnątrz obudowy, dzięki czemu system jest całkowicie odporny na mróz, śnieg, deszcz oraz kurz.
- Bezpieczeństwo i precyzyjna kontrola: Nowoczesne centrale sterujące dedykowane do tego modelu pozwalają na dokładne ustawienie siły przeciążenia, funkcji płynnego zwalniania przed końcem ruchu oraz innych opcji dbających o bezpieczeństwo użytkowników.
Chcesz zobaczyć dostępne konfiguracje? Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio do gotowych zestawów automatyki FAAC 414 dostępnych w naszym sklepie.
Nowoczesność w parze z tradycją: System FAAC Simply Connect
Choć mechaniczna konstrukcja modelu FAAC 414 opiera się na sprawdzonych i niezmiennych od lat rozwiązaniach, napęd ten idzie z duchem czasu pod względem technologicznym. Obecnie automatykę tę można zintegrować z nowoczesnym systemem FAAC Simply Connect.
Co to oznacza w praktyce? Otrzymujesz możliwość pełnego sterowania bramą z poziomu aplikacji na smartfonie z dowolnego miejsca na świecie. Możesz w każdej chwili zweryfikować stan bramy (czy jest zamknięta, czy otwarta), a także zdalnie przyznać dostęp domownikom, ogrodnikowi lub kurierowi.
Podsumowanie – dla kogo jest FAAC 414?
FAAC 414 to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie święty spokój i szukają sprzętu bezawaryjnego, który nie będzie wymagał ciągłych interwencji serwisowych. To solidna inwestycja w codzienną wygodę i bezpieczeństwo posesji.
Zastanawiasz się, czy FAAC 414 będzie odpowiedni dla parametrów Twojej bramy?
Skontaktuj się z nami! W zespole otwieramy.com pomożemy Ci przeanalizować wymiary montażowe, dobierzemy optymalny zestaw akcesoriów i odpowiemy na wszystkie pytania techniczne.
Polecane

Faac 414 Alfa zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 8m, dla skrzydła o długości do 4m

Faac 414 komplet dwóch siłowników do bramy skrzydłowej do 8m, dla skrzydła o długości do 4m

Faac 414 napęd 230V do bramy skrzydłowej o długości skrzydła do 4m

Faac 414 LONG PREMIUM zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 10m, dla skrzydła o długości do 5m

Faac 414 LONG zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 10m, dla skrzydła o długości do 5m

Faac 414 LONG komplet dwóch siłowników do bramy skrzydłowej do 10m, dla skrzydła o długości do 5m

Faac 414 Long napęd do bramy skrzydłowej o długości skrzydła do 5m

Faac 414 Alfa PREMIUM zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 8m, dla skrzydła o długości do 4m

Faac 414 LONG zestaw automatyki do bramy jednoskrzydłowej o maksymalnej długości skrzydła 5m

Faac 414 ALFA SHORT zestaw automatyki do bramy skrzydłowej o szerokości bramy do 3,6m

Faac 414 ALFA SHORT PREMIUM zestaw automatyki do bramy skrzydłowej o szerokości bramy do 3,6m, zestaw z lampą

Faac 414 LONG PREMIUM zestaw automatyki 230V do bramy jednoskrzydłowej o maksymalnej długości skrzydła 5m

Faac 414 ALFA PREMIUM zestaw automatyki 230V do bramy jednoskrzydłowej o maksymalnej długości skrzydła 4m

Faac 414 Alfa zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 8m, dla skrzydła o długości do 4m z pilotem FDS

Faac 414 ALFA SHORT zestaw automatyki do bramy skrzydłowej o szerokości bramy do 3,6m z pilotem FDS


