Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Montaż

 

 

 

 

 

 

Montaż bram i automatyki bramowej

 

Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem bram oraz automatyki bramowej. Stawiamy na rzetelność i terminowość realizowanych usług. Proponowana oferta jest szeroka, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć odpowiednie rozwiązania dla własnych posesji. Chodzi m.in. o bramy przesuwne, skrzydłowe i garażowe, furtki, szlabany, wideodomofony oraz automatykę do bram. 

 

 

Bramy garażowe


Napędy do bram garażowych dobieramy na podstawie ciężaru i rozmiaru bramy, częstotliwości otwierania bramy oraz szybkości działania napędu. Szeroka gama produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Bramy przesuwne

 

Nie mamy problemów z dobieraniem napędów do bram przesuwnych. Dysponujemy sporym doświadczeniem i jesteśmy w stanie doradzić Państwu na każdym możliwym etapie. Oferujemy napędy najlepszych firm, które są idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych jak i osiedlach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bramy skrzydłowe

 

Wybierając napęd do bramy skrzydłowej trzeba pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale także o podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydła bramy, intensywność pracy i wymagany kąt otwarcia. Posiadamy w ofercie napędy dostosowane do różnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bramy. Tylko prawidłowo dobrany napęd zagwarantuje nam niezawodną i bezpieczną pracę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szlabany

 

Proponujemy Państwu różnego rodzaju szlabany, które znajdują zastosowanie przede wszystkim na strzeżonych parkingach, w galeriach handlowych czy też przy szpitalach. To uniwersalne produkty, które cechują się zróżnicowanymi parametrami, tak aby każdy klient mógł je dla siebie swobodnie dobrać. Dysponujemy szlabanami o różnych długościach ramion, ale też lewostronnymi i prawostronnymi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automatyka do rolet, markiz i żaluzji

 

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje automatyka do rolet, żaluzji i markiz. Mogą się Państwo wyposażyć w niezawodne silniki. Można je w bardzo prosty sposób zaprogramować, dlatego nikt nie będzie miał problemów z ich obsługą i montażem. Dodatkowo takie systemy mogą być kontrolowane z poziomu własnego telefonu komórkowego. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wideodomofony i domofony

 

Oprócz powyższych produktów posiadamy w ofercie nowoczesne domofony i wideodomofony. To troska o własne bezpieczeństwo oraz zapewnienie sobie odrobiny komfortu. Tym samym wiedzą Państwo, kto konkretnie chce się dostać na teren posesji. Produkty, które znajdują się w ofercie są wytrzymałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i bardzo wygodne w obsłudze. Wyposażone w kamery, dzięki którym mają Państwo pewność z kim rozmawiają i w jakim celu dana osoba do nas przyszła.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 352 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Szybko i sprawnie zrealizowano usługę zakupu i dostarczenia pilota.
2024-03-31
Wszystko ok
pixel