Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekosystem Nice Yubii - Twój dom Cię zaskoczy

2019-07-05
Ekosystem Nice Yubii - Twój dom Cię zaskoczy

Ekosystem Nice Yubii - Twój dom Cię zaskoczy


W dniu 2 lipca 2019 w Mediolanie Grupa Nice zaprezentowała  Yubii - nowy ekosystem umożliwiający kontrolę wszystkich elementów automatyki domowej – była to światowa premiera tego rozwiązania. Yubii ułatwiając zarządzanie domem, pozwala na sterowanie nim z dowolnego miejsca, jednocześnie poprawia bezpieczeństwo domowników poprzez całodobową kontrolę wyznaczonych obszarów. Elementy systemu będą systematycznie wprowadzane do oferty Nice Polska. Obecnie w sprzedaży mamy już piloty OXIBD oraz OXILR oraz odbiorniki ON3EBD i ON3ELR. O wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych elementów sytemu będziemy informować na bieżąco.


Już teraz zachęcamy do pobrania ulotki produktowej oraz kart produktów wchodzących w skład ekosystemu.


Ekosystem Yubii wyróżnia się na rynku rozwiązań Smart Home dwukierunkową komunikacją  umożliwiającą sprawdzenie czy bramy, rolety, żaluzje zostały prawidłowo zamknięte bądź otwarte. Nice jako pierwszy producent na polskim rynku wprowadził tę możliwość, dzięki której konsumenci zyskują komfort, bezpieczeństwo i wygodę – wszystko w zasięgu pilota Era One BD.EKOSYSTEM

Yubii to ekosystem Nice stworzony zarówno z myślą o użytkownikach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z automatyka domową, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój system automatyki.

Gorąco polecamy go Klientom, którzy już posiadają automatykę Nice (np. wjazdową), a teraz chcieliby dodać kolejne elementy, np. automatykę do rolet markiz i żaluzji, tworząc system, którym można zarządzać za pośrednictwem smartfonu, tworząc reguły i scenariusze, które sprawią, że dom będzie pod kontrolą, nawet gdy jesteśmy w odległym miejscu.


Podłączając Core hub, serce systemu automatyki Yubii do domowej sieci Wi-Fi, można połączyć wszystkie elementy systemu automatyki Nice sprawiając, że będą one współdziałały.


Aby uzyskać więcej informacji o ekosystemie Yubii, zapraszamy dedykowaną systemowi na stronę internetową.

Zachęcamy do zapoznania z materiałem video dotyczącym Yubii:INSTRUKCJE WIDEO   Poniżej przedstawiamy pierwszy z serii filmów technicznych opisujących działanie elementów systemu Yubii – wgrywanie pilota Era one BD do pamięci radioodbiornika.
MYNICE WELCOME APP

Dzięki aplikacji MyNice Welcome App, Ekosystem Yubii, umożliwia szybkie i intuicyjne zarządzanie automatyką do rolet, markiz, żaluzji, bram wjazdowych i garażowych jak też sterowanie szlabanami i oświetleniem. Istnieje możliwość tworzenia indywidualnych scenariuszy np. za każdym razem, gdy otwierasz garaż, włączy się oświetlenie ogrodu, czy po tym jak wstaniesz, otworzą się wszystkie rolety oraz brama garażowa, by umożliwić psu wyjście do ogrodu – także zdalnie. Zarządzanie systemem możliwe jest również dzięki zastosowaniu dwukierunkowych pilotów Nice.


Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie:

   

 
REWOLUCJA YUBII

Z Yubii wszystkie elementy systemu automatyki komunikują się nie tylko z użytkownikiem, lecz także między sobą.

Dwukierunkowe piloty zdalnego sterowania Nice Era One BD i Era P BD dostarczają informacji na temat stanu automatyki (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i potwierdzają odbiór polecenia przez emisję kolorowego sygnału świetlnego, wibracje i dźwięk. Z MyNice Welcome App, możesz używać smartfonu do zarządzania elementami systemu automatyki domowej, gdziekolwiek jesteś.KORZYŚCI - BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT I INFORMACJA ZWROTNA Z PILOTA…

Dzięki dwukierunkowym pilotom Era One BD do sterowania bramami wjazdowymi i garażowymi oraz dwukierunkowym pilotom Era P BD do sterowania markizami, żaluzjami i roletami, możesz sprawdzić stan swojej automatyki, kiedy tylko chcesz (w odpowiedzi otrzymasz status: otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i upewnić się, że polecenie dotarło do automatyki – nawet gdy tego nie widzisz. Piloty zdalnego sterowania komunikują się z użytkownikiem za pomocą trzech kolorów (zielony, czerwony, pomarańczowy), wibracji (Era One BD) lub sygnału dźwiękowego (Era P BD).
Dzięki technologii NFC zbliżając pilota ERA One BD do smartfona możesz uzyskać informację o statusie automatyki oraz poziomie naładowania baterii.

Pilot Era One BD do zarządzania automatyką wjazdową.


Era P BD przenośny pilot do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami.Naścienny pilot Era W BD do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami.


Dwukierunkowe piloty Nice komunikują się z dwukierunkowymi odbiornikami rolet, markiz, żaluzji, zwiększając swój zasięg w momencie podłączenia nowych elementów, dzięki czemu możesz zarządzać automatyką w całym domu, wydając zaledwie jedno polecenie.Yubii - Twój dom Cię zaskoczy!Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 353 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Szybko i sprawnie zrealizowano usługę zakupu i dostarczenia pilota.
2024-02-08
Jest ok
pixel