Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy automatyki do bram skrzydłowych

( ilość produktów: 360 )

Zestawy automatyki do bram skrzydłowych

 

Projektując nasze wymarzone domy i ogrody coraz częściej sięgamy do automatyzacji wielu procesów. Jednym z nich jest automatyczne otwieranie bram wjazdowych. To nie tylko niezwykle wygodna perspektywa, ale także system poprawiający bezpieczeństwo naszej posesji. Zestawy automatyki do bram skrzydłowych to niezwykle łatwe w obsłudze i stosunkowo proste w montażu elementy mechaniczne i elektryczne, które po odpowiedniej instalacji i konfiguracji wprawią bramę w ruch za pomocą energii elektrycznej. W naszej ofercie dostępne są siłowniki elektromechaniczne, napędy teleskopowe, proste napędy tubowe, jak i silniki z łamanym ramieniem. 

 

Dla bardziej wybrednych klientów oferujemy również kompletne zestawy automatyki do montażu podziemnego, które dyskretnie otworzą i zamkną każdą bramę. Poszczególne zestawy siłowników różnicuje najczęściej waga bramy oraz średnica słupka, do jakiej są one przystosowane. Decydując się na ogrodzenie mamy dużo możliwości, jeśli chodzi o materiał, rodzaj i wielkość bramy. Takie zróżnicowanie wpływa znacznie na wagę i wielkość bramy, a odpowiednie dobranie elementów automatyki do bram skrzydłowych będzie w tym przypadku kluczowe. 

 

Jaką wybrać automatykę do bram skrzydłowych?

 

Istotnym elementem decydującym o wyborze odpowiedniego napędu jest odległość od osi zawiasu do wewnętrznej krawędzi słupka, im większa odległość, tym siłownik musi być dłuższy. Co za tym idzie, czas otwarcia wydłuża się. Przy słupku metalowym czas otwarcia będzie wynosił ok 20s. natomiast przy klinkierowym czas otwarcia do kąta 90st. będzie wynosił ok 30s. Wszystkie zestawy siłowników odznaczają się jednak kilkoma właściwościami stałymi dla wszystkich modeli, przede wszystkim trwałością i niezawodnością. Dobór odpowiedniego napędu zależy nie tylko od wielkości bramy, jej wypełnienia, jak i średnicy słupka, ale także indywidualnych preferencji użytkownika. w ofercie występują napędy na zasilanie 24V, 230V, jedne charakteryzują się bezpieczeństwem, drugie mocą.

 

Ponadto istnieje wersja HI SPEED dla klientów, którzy szybko chcę wjechać i wyjechać z posesji. Instalacje posiadają wyłączniki krańcowe magnetyczne oraz wysprzęglenie przy użyciu spersonalizowanego klucza. W ofercie można znaleźć napędy do użytku przydomowego, jak i przemysłowego. Zestawy automatyki do bram skrzydłowych z naszej oferty zostały wykonane przy użyciu specjalistycznych technik, przez inżynierów, którzy projektowaniem siłowników do bram wjazdowych zajmują się od kilkudziesięciu lat. Wszystkie elementy to trwałe i niezawodne materiały. Instalacje elektryczne, otwierające bramy, zostały stworzone z myślą o wygodzie użytkowników i bezpieczeństwie ich posesji. Zestawy otwierania do bram skrzydłowych to doskonałe rozwiązanie do Twojego domu, które idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji i posłuży przez długi czas.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 370 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Transakcja bez zastrzeżeń.
2024-06-16
Sprawnie i szybko produkt zgodny z opisem
pixel