Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2015-12-01

Firma NICE daje nawet 5 lat gwarancji na swoje produkty. Jak uzyskać 5 lat gwarancji Nice?

Jak uzyskać 5-letnią gwarancję w firmie NICE?Nice Polska Sp. z o.o. wyłączny importer produktów Nice na rynek Polski od lat dokłada wszelkich starań w celu utrzymania najwyższej jakości produktów i usług serwisowych. Długoletnia obecność na rynku i pozycja lidera branży automatyki w Polsce jest dowodem na sprawdzoną jakość i niezawodność oferowanych przez nas produktów.

 

Obserwując rynek i zachodzące na nim procesy, a także w odpowiedzi na wiele sygnałów od kupujących i użytkowników produktów Nice, zwracamy się do Wszystkich potencjalnych nabywców produktów Nice z prośbą o ostrożność przy zakupie produktów Nice dystrybuowanych za pośrednictwem popularnych internetowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych, oraz sprzedawców i firm nie posiadających autoryzacji Nice Polska, nie będących Partnerami Handlowymi Nice.

 

Bardzo dużo ofert w tym tych o niezwykle atrakcyjnej cenie odsprzedaży dotyczy produktów z nieoficjalnej dystrybucji lub niewiadomego pochodzenia oraz oferowanych przez dystrybutorów z innych krajów w tym przez firmy, które nie są Partnerami Handlowymi Nice. Z tego też powodu wszystkich Klientów prosimy, przed dokonaniem zakupu o wcześniejsze sprawdzenie sprzedawcy na stronie www.nice.pl/Kontakt/Gdzie_kupic. Zakup produktu u pośrednika, który nie jest Partnerem Handlowym Nice, powoduje, że dane urządzenie nie jest objęte jakimkolwiek programem gwarancyjnym.

 

Przypominamy też, że zgodnie  zobowiązującymi przepisami tylko i wyłącznie Nice Polska Sp. z o.o. jest uprawniona do sprzedaży i dystrybucji produktów z oficjalną gwarancją producenta. Sprzedawcy oferujący swoje, inne od oficjalnych dokumenty potwierdzające uzyskanie gwarancji wprowadzają Kupującego w błąd i postępują niezgodnie z polskim prawem.

 

Podstawowym warunkiem uzyskania gwarancji jest zakup produktu u Partnera Handlowego Nice oraz dokładne wypełnienie aktualnej karty gwarancyjnej firmy Nice Polska (wzór karty gwarancyjnej Nice - 5 lat gwarancji).

Będąc przekonanym o jakości oraz niezawodności swoich produktów, wszystkim użytkownikom zestawów automatyki proponujemy możliwość przedłużenia gwarancji aż do 5 lat. 5-letnią kartę gwarancyjną można nabyć u każdego z blisko 1000 Partnerów Handlowych Nice w cenie 100 zł netto*.

 

Proces przedłużenia gwarancji na urządzenia dostępne w promocji Nice jest bardzo prosty. W czasie 60 dni od montażu napędu użytkownik zobowiązany jest dokonać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza on-line, dostępnego na stronie internetowej www.nice.pl. W czasie wypełniania formularza użytkownik zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych, numeru fabrycznego siłownika oraz informacji na temat sprzedawcy i instalatora. W celu przedłużenia gwarancji w przypadku użytkowników indywidualnych niezbędne będzie w trakcie użytkowania produktu Nice wykonanie dwóch płatnych przeglądów technicznych przez dowolnego Partnera Handlowego Nice (pomiędzy 10-12 miesiącem użytkowania oraz 34-36 miesiącem).

 

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o ostrożność przy zakupie produktów Nice dystrybuowanych za pośrednictwem popularnych internetowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych. Gwarancją otrzymania pełnych uprawnień wynikających z zapisów karty gwarancyjnej Kupujący otrzymuje tylko i wyłącznie decydując się na zakup produktu Nice u oficjalnego Partnera Handlowego Nice.

 

Informujemy także, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być usprawniane, serwisowane w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.

*sugerowana cena detaliczna.

 

 

7 złotych zasad kupującego automatykę Nice

 

  1. Sprawdź, czy sprzedawca znajduje się na liście Partnerów Handlowych Nice. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.nice.pl w zakładce ?Gdzie kupić?? lub telefonicznie w centrali firmy.
  2. Zwróć uwagę, czy karta gwarancyjna dołączona do produktu jest w języku polskim oraz czy jest kompletnie wypełniona. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez Nice Polska,  znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.
  3. Pamiętaj, że produkt bez oryginalnej karty gwarancyjnej nie jest objęty gwarancją Nice Polska, nawet jeśli sprzedawca twierdzi inaczej. Wiążące w tej kwestii są zapisy ujęte w karcie gwarancyjnej, które deklaruje tylko i wyłącznie producent urządzeń - Nice.
  4. Nie zapomnij, że samodzielna instalacja produktu Nice oznacza całkowitą rezygnację z gwarancji.
  5. Weź pod uwagę, że istnieje możliwość uzyskania 5-letniej gwarancji na produkt Nice, ale wyłącznie w przypadku realizacji dwóch przeglądów technicznych przez Partnera Handlowego Nice w określonym czasie użytkowania i nabycia produktów objętych możliwością przedłużenia gwarancji. Informacje te można uzyskać na stronie www.nice.pllub u oficjalnych Partnerów Handlowych Nice.
  6. Zastanów się, czy niska cena oferowanych produktów nie wynika z braku kompletności zestawów i zaproponowanego zestawienia produktów. Przed zakupem należy upewnić się, co wchodzi w skład zestawu automatyki i czy spełnia on podstawowe wymagania związane z obsługą bramy, która ma zostać zautomatyzowana.
  7. Bezwzględnie pamiętaj, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być serwisowane w żaden sposób (nawet odpłatnie) w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 353 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Obsługa i dostawa ok
2024-03-31
Wszystko ok
pixel