Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-02-21

Odkryj nową gamę selektorów: SEL firmy Came.

Odkryj nową gamę selektorów: SEL FIRMY CAME


Małe, niepozorne, a bardzo przydatne urządzenia. Selektory CAME, dostępne są w wersji ze stacyjką, klawiaturą, transponderem czy łącznością Bluetooth, wyposażone są w niebieskie podświetlenie i szarą obudowę. Dostępne zarówno w montażu natynkowym, jak i podtynkowym, są także w pełni kompatybilne z obecną gamą produktów CAME.
Nowe selektory CAME, dostępne w wersji ze stacyjką, klawiaturą, transponderem czy łącznością Bluetooth wyposażone są w niebieskie podświetlenie i obudowę w kolorze szarym RAL7024. Dostępne są zarówno w montażu natynkowym jak i podtynkowym oraz są w pełni kompatybilne z obecną gamą produktów.

 
Stacyjki

Stacyjki dostępne są z cylindrem standardowym lub DIN (dla sterowania 230V).


Klawiatury 

Klawiatury mają 12 klawiszy, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Wyposażone są w przełączniki dip co pozwala na różne konfiguracje oraz dwukanałową kartę sterującą z kartą pamięci dla wgrywania i zgrywania kodów.

 

Transpondery 

Transpondery, czyli selektory z czujnikiem zbliżeniowym, korzystają z protokołu Manchester i działają z kartami, brelokami, czy zawieszkami.


Selektory Bluetooth

Selektory Bluetooth to nowe rozwiązanie, które w połączeniu z nową aplikacją CAME Automation BT mogą być używane do otwierania, zamykania i zarządzania napędami Came poprzez Bluettoth w smarfonie. Selektorem Bluetooth można zarządzać jako pojedynczym urządzeniem poprzez aplikację CAME. Gdy smartfon znajdzie się w zasięgu selektora, możliwe jest otrzymywanie powiadomienia o zbliżeniu i wybór czy chcemy obsługiwać selektor czy też nie, albo uruchomienie urządzenia automatycznie (funkcja “keyless”). Obraz w tle i ustawienia dotyczące czułości, czasu otwierania czy zarządzanie użytkownikami mogą być personalizowane dzięki intuicyjnej konfiguracji.

 

 

Stacyjki kluczykowe

Stacyjki kluczykowe z serii Set są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium aby zaoferować wytrzymałość i trwałość, wszystkie modele są dostępne w wersji zewnętrznej lub do wbudowania. Dostępne są w wersji z klasycznym kluczem, kluczem magnetycznym lub z transponderem.

Czujnik transponder

Seria Set dysponuje także transponderem typu "stand alone”, który zezwala na dostęp jedynie posiadaczom kart zbliżeniowych, breloków zbliżeniowych i TAG dla maks. 250 użytkowników.

 

 

Klawiatury cyfrowe

Stacyjki z serii Digital są urządzeniami do lokalnego sterowania automatyką przy użyciu personalnego kodu numerycznego. Wykonane ze stali i aluminium, są wyposażone w elektroniczny system antywłamaniowy, który stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa transmisji. Są dostępne również z technologią radiową do montażu na zewnątrz o częstotliwości 433,92 MHz, dysponuje możliwością zapamiętania 4 kodów i hasłem dostępu do programowania.

 

Czujnik magnetyczny

Jest to jednokanałowy detektor pojazdów pracujący przy napięciu 24 V AC-DC, który działa za pośrednictwem pętli indukcyjnej, a jego implementacja jest możliwa na wszystkich płytach sterujących Came Jest szczególnie polecany tam, gdzie istnieje konieczność kontroli dostępu i nadzorowania ruchu pojazdów.
Zasada działania opiera się na pomiarze zmian indukcji pętli magnetycznej; przejazd samochodu ponad pętlą magnetyczną prowadzi właśnie do obniżenia wartości indukcji, która jest odczytywana i mierzona przez czujnik. Wykrycie zmiany indukcji prowadzi do aktywacji przekaźnika podłączonego do urządzeń zewnętrznych.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 353 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Towar zgodny z opisem szybka wysyła ale brak kontaktu mailowego w sprawie wymiany na inny model
2024-02-18
Bardzo szybko
pixel