Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-06-07

Spy Hi-Speed: szybsze bramy garażowe - już wkrótce w ofercie Nice

Spy Hi-Speed: szybsze bramy garażowe - już wkrótce w ofercie Nice


Seria automatyki Nice Hi-Speed została wzbogacona o Spy Hi-Speed, praktyczny i inteligentny siłownik gwarantujący dużą szybkość otwierania bram sekcyjnych i uchylnych. Spy Hi-Speed jest jednym z najszybszych siłowników przeznaczonych do bram garażowych. Działa z maksymalną prędkością 24 cm/s i redukuje czas otwierania bramy o 60% w stosunku do automatyki tradycyjnej. W chwili obecnej powstała jedna wersja siłownika Spy Hi-Speed, która jest przeznaczona do bram o powierzchni maksymalnej 11,5 m2 i sile uciągu równej 650 N.

 

Rozwiązanie Spy Hi-Speed jest kompatybilne z nowym dwukierunkowym protokołem radiowym Nice - odbiornik dwukierunkowy OXIBD i pilot dwukierunkowy ON3EBD są zawarte w zestawie.Spy Hi-Speed zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas wjazdu i wyjazdu z garażu: amperometryczny system wykrywania przeszkody odwraca ruch silnika w przypadku zetknięcia bramy garażowej z przeszkodą, a system odblokowania ON/OFF pozwala, przy pomocy prostego ruchu, na odblokowanie lub zablokowanie silnika w dowolnym położeniu na prowadnicy.

Dzięki zastosowaniu Spylight w pomieszczeniach, w których zainstalowano napęd jest jaśniej – do zestawu dołączone są 2 lampki LED, które zastępują żarówki tradycyjne lub neonowe. Spylight zwiększa pięciokrotnie intensywność standardowego światła serwisowego, oświetlając w ten sposób cały garaż.  Całkowicie bezprzewodowy moduł oświetlenia może zostać zainstalowany bezpośrednio na Spyrail (szynie jezdnej), bez konieczności wykonania dodatkowego okablowania elektrycznego i może być sterowany niezależnie od automatu.

Siłownik może być włączony lub wyłączony w każdym momencie, przy pomocy przycisków na Spybox (konsoli sterującej) lub nadajników radiowych.

Oferta Nice Hi-Speed do automatyki bram wjazdowych i garażowych jest w tej chwili bardzo szeroka. W jej skład wchodzą zestawy przeznaczone do automatyzacji bram wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych oraz bram garażowych sekcyjnych i uchylnych.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 353 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Towar zgodny z opisem szybka wysyła ale brak kontaktu mailowego w sprawie wymiany na inny model
2024-05-13
Obsługa i dostawa ok
pixel