Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Beninca

( ilość produktów: 429 )

Automatyka do bram Beninca

 

Beninca to znana i ceniona na całym świecie marka produkująca automatykę do bram w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Producent stale rozszerza swój asortyment, dba nie tylko o jakość, innowacyjność, ale także o estetyczny wygląd i bezpieczeństwo swoich produktów. W ofercie sklepu dostępna jest pełna oferta jednego z najstarszych przedsiębiorstw z branży, który od ponad 35 lat dostarcza produkty, takie jak automatyka do bram garażowych, przesuwnych oraz skrzydłowych i akcesoriów, a także blokady i szlabany parkingowe.

 

Automatyka do bram garażowych obejmuje napędy do budynków prywatnych oraz przemysłowych. Kompletne zestawy Beninca do bram garażowych o powierzchni 11m2 oraz 22m2, charakteryzują się cichą i bezawaryjną pracą, nadają się do samodzielnego montażu oraz programowania. Różnorodne napędy automatyki do bramy garażowej o charakterze przemysłowym pozwalają na wybór najbardziej właściwego modelu ze względu na powierzchnię, wagę oraz inne właściwości.

 

Dostępne są także wysokiej jakości napędy do bram rolowanych, niewyważonych wahadłowych lub przesuwnych i harmonijkowych. Napędy do bram przesuwnych dobieramy według wagi, w ofercie znajdą Państwo modele do 500, 800, 2000 oraz 4500kg wagi bramy. Ten typ bramy jest najczęściej wybierany z uwagi na ograniczone miejsce oraz łatwy montaż w nowych, jak i już istniejących konstrukcjach. Bramy przesuwne zabezpieczają teren posesji prywatnych oraz komercyjnych.

 

Napędy do bram skrzydłowych

 

Automatyka do bram skrzydłowych dzieli się na napędy przeznaczone na podziemne, wąskie lub szerokie słupki. Bramy skrzydłowe są łatwe w montażu, idealnie pasują do nowoczesnych i tradycyjnych posesji, w których dominuje klasyczny wygląd. Kompletne zestawy wyposażone są w ramię przegubowe, centralę oraz odbiornik. Posiadają wyłącznik krańcowy na otwieraniu oraz system wykrywania przeszkód na wypadek zgniecenia.

 

W ofercie sklepu znajdą Państwo także wszelkie niezbędne akcesoria Beninca do napędów bram i nie tylko. Specjalistyczne centrale sterujące, odbiorniki radiowe, piloty, łączniki, klawiatury, wyłączniki, przyciski, lampy sygnalizacyjne, fotokomórki i inne. 

 

Blokady parkingowe i szlabany Beninca

 

Naszym klientom proponujemy także blokady parkingowe ręczne i automatyczne oraz szlabany o długości ramienia do 5 bądź 7 metrów, prawo lub lewostronne. Odpowiednie do obiektów publicznych, przemysłowych oraz osiedli mieszkaniowych. Pamiętajmy, iż prawidłowy dobór napędu Beninca oraz zastosowanie się do wytycznych producenta odnośnie do montażu to gwarancja prawidłowego funkcjonowania bram.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 364 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Polecam
2024-06-14
Bardzo dobrze
pixel