Vidos S603A-2 trzyabonentowa stacja bramowa z wbudowanym czytnikiem RFID
- Vidos S603A-2 trzyabonentowa stacja bramowa z wbudowanym czytnikiem RFID. Niewielkie wymiary pozwalają na instalacje w miejscach gdzie mamy do dyspozycji małą przestrzeń (np. 10cm słupek).
Vidos S603A-2 trzyabonentowa stacja bramowa z wbudowanym czytnikiem RFID
Stacje bramowe Vidos wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone w kamery o znakomitych parametrach posiadają podświetlenie LED IR, umożliwiające korzystanie z wideodomofonu także w nocy. Podświetlana na niebiesko klawiatura to nie tylko nowoczesny wygląd ale także dobra widoczność przycisków nawet w całkowitej ciemności. Obiektywy w kamerach posiadają możliwości regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie. Umożliwia to dostosowanie stacji do naszych indywidualnych potrzeb. Wszystkie monitory Vidos współpracują ze wszystkimi stacjami bramowymi tej marki. Wyjątkiem jest seria M900, w której możemy rozbudowywać system o monitory z tej samej serii.
Trzyabonentowa stacja bramowa z wbudowanym czytnikiem RFID. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom w elektronice, przedstawiamy nową serię małych paneli zewnętrznych ze stali szlachetnej, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością. S603A-2 to największy pod względem rozmiarów model panela zewnętrznego z tej serii. Wyjątkowy design, precyzja wykonania i funkcjonalność – to najważniejsze cechy S603A. Obudowa wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej, daje gwarancję długiego użytkowania sprzętu i podnosi jego walory estetyczne. Urządzenie prezentuje się wyjątkowo gustownie i nowocześnie.
Wbudowany czytnik RFiD pozwala na otwieranie elektrozaczepu przy pomocy karty, breloka lub naklejki
zbliżeniowej. Niewielkie wymiary pozwalają na instalacje w miejscach gdzie mamy do dyspozycji małą przestrzeń (np. 10cm słupek). Możliwość montażu natynkowego pozwala na wiele możliwości zastosowań. Stacja bramowa została wyposażona w kolorową kamerę z możliwością regulacji w poziomie i w pionie w zakresie kilkunastu stopni. Obraz jest doświetlany diodami LED IR. Atutem S603A-2 jest możliwość podłączenia dodatkowego przycisku wyjściowego.
Współpracuje ze wszystkimi monitorami Vidos.
NOWOŚĆ! OBSŁUGA DWÓCH STREF
Model S603A-2 został wyposażony w czytnik kart obsługujący dwie niezależne strefy wejściowe (np. furtka + brama),
dla których można zaprogramować łącznie do 1010 kart użytkowników.
Cechy i funkcje:
- 3 abonentowa stacja bramowa
- Przetwornik obrazu 1/3″ kolor
- Kąt widzenia obiektywu: ok. 87°
- Rozdzielczość: 600 linii
- Obiektyw 3,6mm
- Regulacja obiektywu: w pionie i poziomie +/- 10 stopni
- Podświetlenie: 3 diody LED IR (podczerwień)
- Sterowanie elektrozaczepem z regulacją czasu otwarcia 1-99sek.
- Podświetlane, przyciski wybierania i szyldy na nazwiska
- Wandaloodporny przedni panel ze stali szlachetnej
- Montaż podtynkowy lub natynkowy z osłoną D600B3
- Wyjście na dodatkowy przycisk zwalniania rygla
- Możliwość pracy w trybie bistabilnym (zbliżenie karty zwalnia elektrozaczep, ponowne zbliżenie zamyka go)
- Obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne ( przekaźnik NO/NC 1A/24V )
- Klasa szczelności – IP65
- WBUDOWANY DWUSTREFOWY CZYTNIK RFID PRACUJĄCY W STANDARDZIE – UNIQUE 125KHz
- Pojemność czytnika – max 1010 kart (1000 strefa I , 10 strefa II )
- Zasilanie z zewnętrznego zasilacza DC12-15V
- Wymiary: 100x280x38
- Wymiary puszki: 96x275x50
- Do programowania służy pilot PL12, który jest dołączony do zestawu
W skład zestawu wchodzą:
-stacja bramowa S603A-2 x 1szt.
-pilot PL12 x 1szt.
-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Vidos
-instrukcja w języku polskim
-pomoc techniczna telefoniczna przy montażu
VIDOS - marka VIDOS to połączenie nowoczesności, doskonałego wzornictwa i funkcjonalności. Wideodomofony są zaprojektowane tak aby sprostały gustom nawet najbardziej wymagających użytkowników.